Balandžio 17 – Lietuvos energetikų diena

Ta proga sugalvojau nuvažiuoti į Lesto išsiimti elektros prisijungimo sąlygų, kurių reikės architektui. Tokį prašymą galima paduoti ir lesto savitarnos svetainėje „Mano elektra“, bet šiuo metu pats tokio prisijungimo neturiu, todėl teko nuvažiuot į Vilniaus KAC laisvės prospekte (nuo gegužės 5os išsikelia kitur).
Likau nustebintas aptarnavimo. Kaip ir visur tokiose įstaigose stovi bilietukų automatai eilėms valdyti. Tik šiuo atveju prie jo dar stovi mergaitė, kuri pasiruošusi pasiteirauti kokiu klausimu atvykote, ir paspausti reikiamą pasirinkimą. Pats vos nepasirinkau klaidingo 🙂
Prie langelio pasitinko besišypsanti moterėlė, kuri paėmė dokumentų kopijas (registro išrašo apie nuosavybę, kadastrinių matavimų bylos), paklausė reikiamų klausimų ir netgi pakosultavo tais, kurių atsakymų nežinojau – kokio galingumo įvado reikės (kW) ir kas darys prijungimo projektą, jei tokio reiks (lesto, ar kitas rangovas). Pasirinkau 12kW kaip vidurkį, ir jei reikės projekto darys rangovas, nes lesto tai daro 100 dienų trečiosios šalys per mėnesį susikuka. Jei reikės projekto, kaina visur panaši – 150Lt už kilovatą (čia pagalvojau, kad būtų užtekę ir 10kW), plius už kiekvieną metrą (tiesa, nežinau nuo ko).
Dokumentų pridavimas su konsultacijom ir paaiškinimu kaip prisijungi prie naujos „Mano elektra“ paskyros užėmė apie penkias minutes. Visą kitą galėsiu pasižiūrėti internetu ar pašte, daugiau važiuoti manau nereiks. Sąlygos išduodamos per dešimt darbo dienų. Gegužės 5ą turėčiau jas jau turėti. Taip pat ši diena sutampa su spec. architektūrinių rekalavimų paruošimu iš savivaldybės (teoriniu).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.