Lesto wtf

Kai pirmą kartą nuvažiavau į lesto su paruoštu elektros projetu – mane pasiuntė statybos leidimo. Apie tai jau rašiau. Po kiek laiko pasidomėjom atidžiau, ar tikrai nieko negalima padaryt. Pačioj lesto informacijoje (telefonu) pasufleravo – reikia pažymos iš savivaldybės, kad nereikia statybos leidimo elektros įvedimui. Skamba logiškai? Nelabai. Nes savivaldybė neturi nieko bendro su elektros įvadais. Su statybos leidimais – taip, su elektros įvadu – ne. Dėl viso pikto nuėjau. Maršrutas panašiai toks – informacija, ir dar trys langeliai, kurių gyventojai kilnoja antakius ir paskui pareiškia, kad jie to nedaro. Bet paskutinis langelis (berods nr. 1 ar 2) suprato, ko noriu. Sako mes galim išduoti pažymą, kad tokių pažymų neišduodame. Ok.. nežinau, kaip man tai padės, bet jei lesto tiks, man tinka. Vaikinas užsiminė, kad ne pirmas jau ateinu, ir kažkokia darbuotoja iš lesto vis nusiunčia pas jį. Parašiau prašymą, užregistravo, pažadėjo atsakymą atsiųst paštu. Ne, ne elektroniniu.

Praėjo beveik mėnuo. Gavau laišką, su pažyma, kuri pradžioje skamba panašiai, bet pabaigoje tiesiog nurodoma, kad tokių pažymų savivaldybė neišduoda. Na ir ką, važiuojam į lesto vėl (Kovo 27). Nuvažiuoju, scenarijus tas pats, noriu priduoti projektą, prie langelio pateikiu ką turiu, pažymos kolkas neduodu. Vaikinas atrodo normalesnis, nei ta veikėja, kuri aną kartą mane išvarė. Pavarto projektą, patikrina užklausą, technines sąlygas. Minutėlę stabteli, aš jau laukiu leidimo pareikalavimo. Bet jis ištraukia prašymo šabloną, duoda užpildyt ir pasirašyt. Sako sutartį su sąmata pateiks per 20 darbo dienų, progresas matysis „mano elektroje“. Tam kartui tiek, viso gero. Taip ir išėjau su pažyma papkėje. Rimtai, wtf? Lesto darbuotojas padarė klaidą, ar to statybos leidimo yra prašoma pagal nuotaiką? Sugaišus kelis mėnesius vien dėl tokio bajerio nelabai juokinga. Tikėkimės sutartis bus sudaryta ir neužstrigs niekur, dienos kapsi.

O statybos leidimas jau pakeliui, viskas sukrauta į infostatybą, lieka sulaukt ir tikėtis, kad pataisymų nereikės. Statybininkai skaičiuoja sąmatas pagal konstruktyvą. Klausimų kilo kol kas tik vienam. Žiūrėsim.

4 komentarai temoje “Lesto wtf

  1. haha, matau ne mum vieniem problemos su lesto darbuotojais atsitiko, reiškias jų (problemų) ten tikrai yra, nes galvojau gal čia mes kažkokie keistuoliai ar šiaip nepasisekė 😀 linkiu, kad viskas kuo greičiau ir paprasčiau išsispręstų ir kad kuo rečiau tektų kreiptis į lesto…

  2. Sveikinu įstojus į bendraminčių būrelį :).
    Dėl elektros ir mums buvo panaši situacija prieš 2 metus, bet įrodžiau kad jie negaus to statybos leidimo nes nėra šansų to padaryti be jų pažymos, tada irgi užteko tik prašyme nurodyti, kad ” statybų leidimas bus gautas ir pateiktas vėliau, nes projektas yra ruošiamas”.

    1. Sveiki,
      pastebėjimas labai laiku, ačiū, kaip tik dar sutarties nepasirašiau, ir nesumokėjau, o laukti reikia visai nedaug. Bet dėl kainos nesu tikras – mano sutartyje apskaičiuota kaina yra mažesnė, nei skaičiuojant pagal naujus įkainius. Kaip supratau naujos kainos nebeskaičiuoja 20% kainos vartotojui, nes praktiškai visiems tą nuolaidą taikė, tai dabar paliko tiesiog tokią kainą. Mano atveju dar pritaikyta nuolaida kaip kompensacija už paties darytą projektą. Jei atsižvelgs į paties darytą projektą ir naujomis kainomis – tada verta palaukti, nes bus pigiau. Jei ne – reikia greičiau pasirašyti, kol nepabrango 🙂 Reikės išsiaiškinti su LESTO rytoj.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.