Nuo kalbų – prie darbų

Vakar susitikau su rangovu (arba kitaip – darbų vykdytoju). Aptarę sąmatą iki smulkmenų priėjome bendro sutarimo dėl visų punktų, ir pasirašėme sutartį. Avansas sumokėtas, darbai prasideda 48-ą, na blogiausiu atveju 49-ą savaitę (kaip orai leis). Būtent čia yra tas momentas, kada kelio atgal nebėra, parduoti sklypo ir atsisakyti namo idėjos nebeišeis, nepatiriant nemenkų nuostolių. Tai puiku, pagaliau prasidės realūs darbai!

Beje, pasidariau didžiosios dalies pirmojo etapo darbų 3D modelį. Tai leido tiksliai suskaičiuoti medžiagų kiekius, pagrinde apšiltinimo. Skirtumų buvo kartais ne viena dešimtis procentų. Jei neapleisiu šio metodo, modelis augs kartu su namu ir pabaigus turėsiu labai tikslią statinio reprezentaciją. Šiuo metu iki pilnos etapo vizualizacijos trūksta haus mūro, vienos arko sienos su langu ir monolitinės perdangos. Baigiau ties šiltinimu, nes jo kiekiai buvo neaiškiausi.

cimated

3 komentarai temoje “Nuo kalbų – prie darbų

  1. gal pasidalintumėte pamatų statybininkų kontaktais? mes lygiai taip pat statysime šlaite juostinius, norime patyrusių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.