Pamatai 2: priestatas ir svetainė

Ketvirtadienį ir penktadienį buvo geras oras, darbui niekas netrukdė, todėl reikalai pasistūmėjo. Atsirado dar vienas – smėlio kalnas šalia juodžemio krūvos.

kalnas2

O šalia – vieta iš kur visa tai buvo iškasta. Būtent čia bus virtuvė (pirmame aukšte). Tokie lokalios reikšmės Pučkoriai. Nesitikėjau tiek daug balto, tiesiog pliažinio smėliuko. Gera naujiena buvo, kad pušys vis tik netrukdo darbams šiuo metu, ir nėra didelės skubos (ar apskritai, reikalo) šalinti. Vienai, palinkusiai virš stogo, vis tiek galvoju kirdyk padaryti.

Virtuvėje virtuve

O viršuje montuojami klojiniai jau antrai pamato daliai – pusei svetainės. Viso svetainės pamatų pado lieti negalima, nes ji rišis su rūsio/katilinės siena ir būtent surišus bus užbetonuota. Kol katilinės nėra, bus paliekamas tarpas.

darbas_vyksta armaturos

Nežinojau kaip tai daroma, pasirodo užpilamas betonas palikus iškištą armatūrą ir natūraliai paliekamas 45 laipsnių nuolydis. Tada liejant antrą kartą geriau susiriša, nei prieš tai užliejus stačiai (daug didesnis kontaktuojantis plotas). Šiandien teko užmatyti kaip tai atrodo realiai

pamatas1

Na, ir kadangi lynoja, pasižiūrėjom šlapio betono. Sako nuo vandens betonui tik geriau, tvirtesnis bus. Nežinia kaip tai įtakoja stingimo greitį.

pamatas_closeup pamatas2

pamatas3

O priestato dalis jau atlieta ir klojiniai nuimti penktadienį. Atrodo pirmadienį čia jau suguls dvi eilės Haus P20 blokelių.

priestatasNors savaitgalis nusimato lietingas, bet pirmadienį vėl pakils slėgis, temperatūra nukris iki idealaus nulio (kad nebūtų purvynių), ir viliuosi, kad darbai tęsis netrukdomi.

Beje, atrodo tikrai atėjo laikas parašyti apie projektą, nes skaitytojui turėtų būti visiškai neaišku, prie ko čia ta duobė ir virtuvė ir kokio velnio nepastatytam namui priestatas 🙂

 

Vienas komentaras temoje “Pamatai 2: priestatas ir svetainė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.