White Wedding

Ievos

Čia kaip aliuzija į Game of Thrones „Red Wedding“ epizodą. Reikalas tame, kad didesnioji dalis įsigyto sklypo (ir visa numatomų statybų vieta) apaugusi krūmais/jaunais medeliais. Kai prasidėjo pavasaris ir pradėjo viskas žydėt, paaiškėjo, kad didesnė dalis medelių yra slyvos. Jos per gerą penkmetį prisidaugino pačios per visą sklypą, nes sklypo gale buvo pora pasodintų.

Prieš darant topo nuotrauką, reikia išvalyti sklypą nuo nereikalingų želdinių, nes jei netyčia geodezininkas aptiks pakankamai didelių augalų, juos gali pažymėti kaip saugotinus želdinius ir jų kirtimui reikės leidimo. Kad mūsų daržas taptų beveik mišku mes visai nenorim, todėl ėmėmės pjūklų irgi kirvių. Dalį jaunų medelių, prisidauginusių šaknimis išrovėme/išpjovėme prieš porą savaičių. Kalniukas atlaisvėjo šiek tiek. Dabar atėjo eilė sklypo daliai palei kelią, kur ir turėtų stovėti namas. O ten baltai žydi slyvos.. Nelabai geras jausmas pjauti žydinčius medžius. Bet laiką pasirinkti sudėtinga, kai laisvi tik savaitgaliai, o popierizmą reikia judinti.
Todėl šeštadienį, tik atsikėlę, susiruošę, nuvažiavom nusipirkti trūkstamų pirštinių, maišų ir viso kito, papietavom ir iš karto, kokią 3ią popiet jau pradėjom egzekucijas 🙂 Slyvos storesnės, todėl darbas su pjūklu nebe toks greitas ir malonus. Daug daugiau pasitarnavo kirvukas, pabaigoje kombinavau netgi juos abu. Vakarop atvažiavo uošviai. Pradžioj tik palaikė morališkai ir pakepė dešrelių (pirmas maisto gaminimas toje vietoje!), bet paskui uošvis neatlaikė ir pasiėmė kirvuką. To pasekoje gerokai viršijome dienos planą, ir pabaigoje tik nešiojome medžius sukrovimui į krūvą. Viršplanis dar sąlygojo ir visišką fizinį nusikasimą, kitą rytą atsikėlėm kaip pagirioti.

Rezultatai:

  • praleista didžioji dalis dienos sklype;
  • susipažinom su vienu iš kaimynų, pats atėjo susipažint ir mandagiai pasiklaust planų (didelis namas, per sklypo galą, žemesnėje dalyje). O mes, kaip susitarę užmiršom jo vardą..
  • iškirsta daugiau nei pusė slyvyno ir sukrauta į anksčiau pradėtą krūvą
  • su rulete preliminariai pažymėtos sklypo ribos, kas 10 metrų sukaliau kuolelius. Pagal matavimą kampai gan gerai atitiko brėžinį – paskutinis žinomas kampas sutapo centimetrų tikslumu.

Biosfera

Dalis rezultato

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.