Statybos leidimas

Taip, gavome statybos leidimą! Nuo projekto įkėlimo į infostatybą iki išdavimo užtruko lygiai 6 savaites. Palyginus su kitais popierizmais atrodo, kad viskas įvyko gana sklandžiai, nors ir pritempė prie galutinio termino, bet svarbu, kad visi patvirtinimai gauti iš pirmo karto, niekas niekur nestrigo, nieko taisyt nereikėjo.

Tiesa, kažkodėl negalėjo atsiųsti elektroninės versijos, o savivaldybėje tas popieriukas iš ketvirto aukšto į pirmą keliavo dar porą dienų, nors infostatyboje jau matėsi, kad išduotas. Aš, aišku, vakar tik gavęs padariau kopiją ir išsiunčiau į LESTO, kad pajudėtų prisijungimo sutarties parengimo darbai. Taip pat, būtent šiandien visi statybininkai buvo pažadėję atsiųsti sąmatas (kas patikslintas, kas pirmą kartą), bet, kaip jau tampa įprasta, neatsiuntė. Reikės rytoj perskambinti visus vėl. Laikas bėga kiek per greitai, reikia paleisti statybų mašiną.

3 komentarai temoje “Statybos leidimas

    1. Kai kaimynas prie tamstos tvoros pastatys kokį 3-aukštį daugiaubutį, popierėlis neatrodys juokingu.

      1. Čia ta prasme esant leidimui kaimynas statydamas turi atsižvelgti į situaciją su suplanuotais pastatais? Bet kokiu atveju pas mus net teorinis toks variantas neįmanomas, tai leidimas kaip ir nieko nekeičia. Leidimai visiems labiau parūps į metų galą, nes 2016-ais jau išduos tik A klasei, o jei spės gauti 2015-ais, užteks ir B.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.