Topo nuotraukos

Praeitą savaitę galutinai susitariau su geodezininkais dėl topografinių nuotraukų („topkių“) padarymo. Situacija buvo įdomi, kontaktavau su trijom įmonėm – dvi rekomenduotos projektuotojo, į vieną pats nusprendžiau kreiptis, nes jie buvo darę sklypo kadastrinius matavimus. Toponuotraukų reikėjo dviejų, vienos sklypo, kitos kelio, per kurį gali tekti vesti laidą. Rezultatai tokie: pirmieji atsakė vieni iš rekomenduotųjų, su pasiūlymu padaryti abi nuotraukas per tris savaites, už 600Lt. Antrieji perskambino iš kadastrinius matavimus dariusios kompanijos. Profesionaliai pabendravo, tas pats žmogus, kuris darė ir kadastrinius, prisiminė sklypą, situaciją, bet kaina buvo 700 ir 500Lt, tai lygiai du kartus brangiau, nei pirmieji. Pliusas už betarpišką bendravimą, bet nesuradau priežasties, kodėl mokėti +600Lt. Savaitės pabaigoje el. paštu pasirašėm sutartį su pirmuoju variantu, nes antrieji iš rekomenduotųjų net nekėlė ragelio. Taigi, liepos 25ą turi būti galutinis abiejų nuotraukų variantas, užtruks nebent dėl derinimo. Darbinis variantas, kurio kuo anksčiau reikia projektuotojui, bus pateiktas anksčiau.

Šiandien parašė ir iš trečios kontoros (po daugiau nei savaitės nuo užklausimo). Kaina 2200Lt, terminas – du mėnesiai. Kažkoks kosmosas. Mandagiai atrašiau ačiūnenereikia.

Vakar su architektu buvom nuvažiavę į sklypą, pažiūrėt situacijos. Žiauriai lijo nuvažiuojant, bet nuvažiavus nustojo. Sklypas apžėlęs, vaikščiot neina – šlapia, bet situacija daug maž aiški. Dar geras momentas, kad bus galima architektui parodyti darbinę topo nuotraukos versiją, ir išsireikalauti, ko ten dar trūksta, nes sklypo nuotrauka bus labiausiai naudojama architekto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.