Vieneri statybų metai

Lygiai prieš metus prasidėjo pirmieji darbai, nustūmė augalinį sluoksnį statybvietėje. Po gan intensyvių ir atsikvėpt neduodančių (ne vien statybų prasme) metų galima suvesti rezultatus. Šiuo metu pusė namo jau su fasado dailylentėmis, ir tik ketvirtis stogo su skarda. Šią savaitę svetainės korpusas iš išorės bus baigtas. Taigi, nors su langais, didžiąja dalimi šiltinimo (paskutinio vidinio sluoksnio trūksta) ir dalimi fasado, bet „dėžutė“ nėra baigta. Planas buvo „šiemet“, tad dėžutę dar visai galima užbaigti iki švenčių.

Natūraliai po to bus pervertinimas, perregistravimas ir panašios jau matytos biurokratijos. Tik šį kartą neleisime darbams sustoti, ir tuo pat metu stumsime toliau – elektrą, kanalizaciją, laiptus, vandens įvadą, tinkavimą, grindis. Tiesa pasakius su elektriku buvo susitarta pradėti vedžioti laidus nuo kitos savaitės, bet šiandien sužinojau, kad vakar jis paslydo ant ledo ir koja iki kelio gipse. Tad elektriko vietoje netikėtai iškilo neaiškumas ir neapibrėžtumas. Ką padarysi, visko pasitaiko. Vieną laidą terasos apšvietimui jau išsivedžiau pats (reikėjo prieš apkalant lentelėmis), kitus išorės laidus irgi greičiausiai teks pačiam išsivesti, nes fasadas juda tolyn.

fasadas-sSumoje, gal tempas ne visada buvo pakankamas, reikėjo bandyti išvengti pauzės vasarą, kuri suėdė du mėnesius. Taip pat sveika būtų buvę statybininkus visada aprūpinti darbu, kad nebėgiotų po kitus objektus. Bet stresas juk irgi svarbus faktorius. Namas vis tiek stovės, o numarintas pilkąsias ląsteles bus sudėtinga susigrąžinti 🙂

5 komentarai temoje “Vieneri statybų metai

    1. Fotografavimo metu kitas šonas dar nebuvo baigtas. Pabaigė šiandien (tikriausiai). Apie fasadą planuoju parašyti jį pabaigus 🙂

  1. Kaip Jusu darbai ? Ar pasistumejote, kazkur dingot, o taip idomu kaip sekasi..
    Kaip vidu isisrenginejate..

    1. Sveiki, name jau gyvename pusantrų metų. Įsikėlus pasikeitė tempas, ir postai užbuksavo. Bet yra vilties prikelti rašymą, ir aprašyti viską, ką patyriau (susikaupę tikrai nemažai)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.